Nasz Patron - C.M. Bhandari

Patronem Zamku Sulisław jest Chandra Mohan Bhandari, Ambasador Indii w Polsce w latach 2007-2009, obecnie propagator jogi i ajurwedy o światowej renomie.

Ukończył fizykę w Indian Institute of Technology w Kanpurze, studiował leśnictwo w Indian Forest College w Dehra Dun. W indyjskiej dyplomacji służył od 1974 roku i przebywał m.in. w Tajlandii, Norwegii, Nigerii i Australii. Był ambasadorem w Kambodży i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Przez kilka lat mieszkał w Polsce, gdzie piastował stanowisko Ambasadora Indii w Polsce i na Litwie, był również konsulem generalnym w Toronto. Dodatkowo Pan Bhandari jest ekspertem i zastępcą redaktora naczelnego magazynu Yoga & Ayurveda, które od dwóch lat z powodzeniem wydajemy na polskim rynku.

Pan Bhandari ma na swym koncie autorstwo wielu książek, między innymi „Joga Śakti. Równowaga ducha, ciała i umysłu”. Z prawdziwą satysfakcją i dumą wydaliśmy polską wersję tej książki, która rozpoczyna serię wydawniczą “Biblioteki Sulisław”. Zapraszamy do poszerzania swojej wiedzy, oddając się przyjemności tej lektury.

Tylko u nas mogą Państwo kupić książkę "Joga Śakti" wraz z filmem do praktycznej nauki jogi w cenie tylko 59 zł + koszty wysyłki.

Zamówienia można składać w naszym Sklepie on-line. Zapraszamy do lektury!