Wszystkie pakiety

Ashtanga Yoga Peace Bliss z Anią Chomczyk

3 dni, od 950 zł /os.

ASHTANGA YOGA PEACE BLISS

Energia na wiosnę

Termin: 6-8 kwietnia 2018 r.

 


Masz dużo energii i wiesz, że możesz góry przenosić? A może potrzebujesz przebudzenia po zimie?

Bez względu na to, czy już ćwiczysz jogę czy jesteś dopiero na początku jogicznej drogi – zapraszamy Cię na intensywny weekend z Ashtanga jogą!

W otoczeniu wiosennych drzew będziemy ładować baterie na bardzo wiele sposobów.

Podaruj sobie trzy dni wypełnione praktyką jogi, oddechem, medytacją i śpiewem. Poznasz i doświadczysz metody Ashtanga jogi, nauczysz się mądrze zarządzać swoją energią dzięki banhdom, a podczas zajęć warsztatowych, wedle swoich możliwości, zaczniesz przygotowywać ciało do głębszej praktyki. Wieczorami przy dźwiękach shruti box poznasz tradycyjne mantry, ragi i bhajany, które wprowadzą magiczny nastrój.

 

Dr Ania Chomczyk

Współwłaścicielka Shanti Yoga Studio w Białymstoku i wielka miłośniczka Ashtanga Jogi. Autorka oraz sekretarz redakcji portalu Bosonamacie.pl. Tłumaczka, absolwentka amerykanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. W lipcu 2016 obroniła pracę doktorską Polskie i indyjskie modele praktyki jogicznej na Uniwersytecie SWPS. Praktykę jogi rozpoczęła w 2004 roku ćwicząc w wielu miejscach na świecie, min. USA, Indiach, Polsce i Europie. Autorka bloga i projektu Joginka w podróży. (bosonamacie.pl/joginkawpodrozy, yogastudio.pl).

 

Cena pakietu:

  • 950 zł/os. - zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym
  • 1150 zł/os. - zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

 

Plan warsztatów: