Wszystkie pakiety

Naturalny anti-aging twarzy Yogattractive

3 dni, od 1 390 zł /os.

 

Naturalny anti-aging twarzy Yogattractive

25 – 27.01.2019 r.

W styczniu w Pałacu Sulisław odbędą się warsztaty naturalnego anti-agingu twarzy i szyi Yogattractive™ z autorką metody – Olgą Szemley, która udowadnia, że można wyglądać pięknie i młodo bez ingerencji medycyny estetycznej. Twarz i szyja posiadają ponad 80 mięśni, które tak jak każde inne wymagają treningu.  To właśnie one odpowiadają za to, czy nasza skóra jest jędrna i gładka. Wystarczy odrobinę samodyscypliny i zaledwie 10 minut ćwiczeń dziennie. Twarz to nasza wizytówka, dlatego warto poświęcić jej nieco uwagi.  

Oprócz naturalnego anti-agingu w trakcie warsztatów będzie można skorzystać z zajęć aromatycznej Joga Yin, jogi hormonalnej i nauczyć się oddechu metodą Butejki.   

Naturalny anti-aging – joga twarzy Yogattractive jest najbardziej wszechstronną metodą odmładzania twarzy i szyi bez skalpela. Obejmuje ujędrniające ćwiczenia ponad 80 mięśni twarzy i szyi, by tworzyły antygrawitacyjne rusztowanie dla skóry. Likwiduje napięcia szczęki i poprawia wzrok, czyli działa też zdrowotnie. W połączeniu z automasażem otrzymujemy dobroczynną synergię. Skóra, umiejętnie pobudzana na co dzień, ma ładny koloryt, mniej opuchlizn i staje się zagęszczona, dzięki wzmożonej produkcji kolagenu, odżywienia przez krwiobieg od środka i wspomaganiu drenażu.

Joga hormonalna

Dla zdrowia każdej kobiety, niezależnie od wieku, optymalne funkcjonowanie trójcy przysadki mózgowej, jajników i tarczycy jest nie do przecenienia. Prewencja chorób, przyspieszenie metabolizmu, stabilny nastrój i młodsza cera zależą od utrzymywania równowagi hormonalnej. Trudne ale możliwe, bo „ognisty oddech” i specjalnie dobrane asany mogą zdziałać więcej, niż sądzisz. Dowiesz się jak ćwiczyć choćby 10 minut dziennie, by nie przekwitać, tylko owocować.

Yin Aroma

Yin Joga z aromaterapią to w Polsce nowość i prawdziwa kąpiel dla zmysłów. W czasie spokojnych asan dobroczynnie działających na powięź i stawy, przywracających optymalny zakres ruchu, aplikowane są olejki eteryczne. Zmniejsza urazowość, daje płynne ruchy tancerki, komunikuje nas z własnym ciałem i koi duszę.

Spacer z oddechem metodą Butejki

Prawidłowy oddech to podstawa lecz nadal potrafimy praktykować ruch z otwartą buzią, biorąc płytkie hausty powietrza. Oddech metodą Butejki to skuteczniejszy trening, głębsza praktyka jogi i lepszy sen po naszym spacerze po pięknych okolicach Pałacu Sulisławskiego.

Olga Szemley – twórczyni Yogattractive, autorskiej metody rewitalizacji twarzy, dyplomowany instruktor jogi Bikram, artystka i globetrotter. Mieszkała i tworzyła w siedmiu krajach na trzech kontynentach. Zamiłowanie do piękna i jogi połączyła opracowując, na podstawie udziału w badaniach naukowych na Uniwersytecie w Cambridge, Yogattractive – metodę, która pozwala dbać o urodę twarzy w sposób skuteczny, naturalny i zdrowy.

Program:

Piątek

16:00 – 17.30   Naturalny anti-aging joga twarzy Yogattractive

17.30 – 18.45   Yin Aroma czyli joga powięziowa z aromaterapią

19:00   Kolacja

20:00   Spacer z oddechem metodą Butejki

Sobota

7:30 – 8:45 Joga Hormonalna

9:00 Śniadanie

11:00 – 12:30 Naturalny anti-aging joga twarzy Yogattractive

13:00 – 14:30 Obiad

16:00 – 17:15 Yin Aroma

18:00 – 19:30 Kolacja

20:00 – 21:30  Naturalny anti-aging joga twarzy Yogattractive – nocna regeneracja

Niedziela

7:30 – 8:45 Joga Hormonalna

9:00 Śniadanie

10:30 – 12:30 Naturalny anti-aging joga twarzy Yogattractive, opracowanie indywidualnego planu ćwiczeń do domu

Cena:

  • 1390 zł w pokoju 2-os,
  • 1590 zł w pokoju 1-os.

W skład pakietu wchodzą:

2 noclegi w pokoju 1- lub 2-osobowym w hotelu;
pełne wyżywienie;
wykłady i warsztaty;
wstęp do strefy wellness.