Wszystkie pakiety

Vinyasa Yoga na YogaBoard z Ullą Wilczyńską-Kalak

3 dni, od 1 490 zł /os.

 

Vinyasa Yoga na YogaBoard z Ullą Wilczyńską-Kalak

22 – 24 luty 2019

Po raz poierwszy w Polsce!

VINYASA YOGA

Słowo Vinyasa oznacza “układać” lub “umieszczać w szczególny sposób” i odnosi się do zorganizowanej płynnej sekwencji asan, od początkowych prostych do pozycji bardziej zaawansowanych, których celem jest stworzenie równowagi ciała, umysłu i oddechu.

Vinyasa Yoga to styl lekki, płynny, pełen życia, mocy i siły.

Warsztaty Vinyasa Yogi z wykorzystaniem YogaBoard skierowane są do wszystkich, zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z jogą jak i osób zaawansowanych w praktyce.

YogaBoard to innowacyjne urządzenie treningowe, które spotyka się z ogromnym entuzjazmem na całym świecie. Produkcja Yogaboard oparta jest na trwałych i ekologicznych surowcach i produkowana jest w Ackermann GmbH w Wiesenbronn, Niemcy. Deska wykonana jest z Baubuche (góra), czyli laminowanej tarcicy z regionalnego drewna bukowego i panelu 3D-MDF (spód).

Yogaboard jest deską do ćwiczenia równowagi co wynika to z jej konstrukcji. Zakrzywiony spód sprawia, że trening wykonywany na desce jest bardziej efektywny poprzez intensywne wzmacnianie równowagi i znaczny wzrost kontroli nad ciałem. Yogaboard trenuje nasze mięśnie głębokie, naszą równowagę, zwinność, szybkość, koordynację, koncentrację i siłę. Wszystkie te elementy są ważnymi aspektami życia codziennego i wyczynowo - sportowego. W efekcie jesteśmy też mniej narażeni na kontuzje i obrażenia związane z upadkami. Yogaboard zapewnia bezpieczny i ekscytujący sposób na wzmocnienie podstawowej praktyki jogi. Osoby na wszystkich poziomach praktyki jogi mogą skorzystać z tego wspaniałego zasobu. Entuzjastom jogi łączących oddech z ruchem i wykorzystującym deskę do balansu pomaga poprawić stabilność zarówno na desce, jak i na macie. Poprawa zwinności, zwiększenie elastyczności i wzmocnienie mięśni głębokich to tylko niektóre korzyści z używania Yogaboard w ramach regularnej praktyki jogi. Niezależnie od tego jaki jest Twój poziom umiejętności sportowych - Yogaboard pomaga w bardziej skutecznym, bezpiecznym i przyjemnym treningu, a wszystko w zaciszu domu.

YogaBoard to doskonała praktyka SUP Indoor Training. Kiedy pogoda nie pozwala na trening na zewnątrz, alternatywą staję się trening równowagi z deską YogaBoard. Jest doskonałym przygotowaniem do sezonu letniego :-)

Plan warsztatu:

PIĄTEK (22.02.2019)

17:00 – 18:00 – Zaprzyjaźniamy się z YogaBoard

18:15 – 19:00 – Zaprzyjaźniamy się ze sobą

19:00 - Kolacja

SOBOTA (23.02.2019)

7:30 – 9:00 – Vinyasa Yoga on the YogaBoard

9:15 – Śniadanie

11:00 – 12:30 – Technika asan na YogaBoard

13:00 – Obiad

16:30 – 18:00 – Łagodne kołysanie na YogaBoard

18:15 - Kolacja

19:30 – 20:00 – Medytacja

NIEDZIELA (24.02.2019)

7:30 – 9:00 – Vinyasa Yoga on the YogaBoard

9:15 – Śniadanie

11:00 – 12:30 – Technika asan na YogaBoard

13:00 – Obiad

Cena:

1490 zł/osobę

Ograniczona ilość miejsc - tylko 15 uczestników.

Ulla Wilczyńska-Kalak. Z wykształcenia biolog molekularny. Przygodę z jogą rozpoczęłam w 2004 roku podczas studiów podyplomowych na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, a kontynuowałam w Australii pod okiem australijskich i amerykańskich nauczycieli. Założycielka SNY (Studia Namaste Yoga w Poznaniu), autorka licznych projektów jogowych m.in.: Jogi przy Fontannie, Jogi Twarzy, Joga z Ullą - Vinyasa dla każdego, Power Vinyasa Yoga – 21-dniowa próba sił.

Oficjalny Ambasador YogaBoard w Polsce.