Wszystkie pakiety

Yogattractive oraz Yin Aroma z Olgą Szemley

3 dni, od 1 290 zł /os.

Yogattractive oraz Yin Aroma z Olgą Szemley

16 – 18 marca 2018 r.

 

Już w marcu w Pałacu Sulisław odbędą się warsztaty naturalnego anti-agingu twarzy i szyi Yogattractive™ i aromatycznej jogi Yin z autorką obu metod – Olgą Szemley, która udowadnia, że można wyglądać pięknie i młodo bez ingerencji medycyny estetycznej. Warsztaty obejmą również poranne Powitanie Słońca z elementami jogi śmiechu oraz zajęcia z jogi hormonalnej, która jak żadna inna wpływa na zdrowie i wygląd kobiety.


Yogattractive™ jest innowacyjną, autorską metodą naturalnego anti-agingu twarzy i szyi o wartościach terapeutycznych. Oparta na azjatyckich rytuałach pielęgnacyjnych i naukowo przetestowana w Cambridge, metoda Yogattractive™ proponuje ćwiczenia ponad 80 mięśni obszaru twarzy i szyi oraz automasaże, aby bez skalpela i igły odpowiadać na główne przyczyny starzenia się twarzy i szyi takie jak:

  • utrata kolagenu w skórze (drobne zmarszczki)
  • wiotczejące mięśnie (bruzdy, chomiczki)
  • niesprawny układ limfatyczny (opuchlizny)
  • napięcia mięśniowe i niekontrolowana mimika


Metoda Yogattractive™ jest propozycją dla kobiet, które chcą naturalnie poprawić owal twarzy, ujędrnić policzki, spłycić zmarszczki na czole i wokół oczu, ale także zrelaksować się i cieszyć dotykiem, który leczy.Yogattractive Yin Aroma:

Yogattractive™ Yin Aroma to nowość w Polsce: autorska metoda Olgi Szemley łączy spokojną jogę z nauką uważności w stosunku do własnego ciała, głębokim oddechem oraz aplikacją cennych olejków eterycznych w trakcie trwania asan. Yin joga dobroczynnie działa na stawy, kręgosłup i powięź. Wprowadza w stan głębokiej relaksacji. Odpowiednia także dla osób początkujących, wskazana dla uprawiajacych sporty wysiłkowe, narciarzy i biegających, gdyż zapobiega kontuzjom.

 


Pozdrowienia Słońca (Surya Namaskar) z elementami jogi śmiechu

Optymalny sposób by rozpocząć dzień. Energetyzuje, pobudza wszystkie partie mięśniowe, przyspiesza zdrowy metabolizm na resztę dnia. Joga śmiechu wspomaga produkcję endorfin, wprawiając ćwiczących w doskonały humor.

 


Joga Hormonalna

Propozycja dla kobiet w dwóch odsłonach: Sekwencja dla zdrowia tarczycy oraz sekwencja bilansująca typowo kobiece hormony. Ta pierwsza rewitalizuje i tonizuje ten kluczowy dla metabolizmu gruczoł dzięki asanom i specyficznym technikom oddechowym. Ta druga reguluje "kobiece sprawy" u Pań w każdym wieku.Cena z noclegiem:

  • 1290 zł w pokoju 2-os.
  • 1490 zł w pokoju 1-os.

 

Cena bez noclegu: 990 zł / os.

 


W skład pakietu wchodzą:

  • 2 noclegi w pokoju 1- lub 2-osobowym w hotelu,
  • pełne wyżywienie (śniadanie, lunch i kolacja),
  • wykłady i warsztaty,
  • wstęp do strefy wellness.Szczegółowy program: