Pałac Sulisław

*****

Pałac Sulisław

Tu tradycja łączy się z luksusem

Początki Pałacu Sulisław sięgają XVII stulecia. Jednym z prominentnych właścicieli tego obiektu był Król Prus Fryderyk Wilhelm III. O fascynującej historii Sulisławia przeczytają Państwo tutaj.

Pałac został wybudowany w stylu neogotyckim. Poprzez swoją unikatową architekturę i dwie narożne wieże zyskał iście bajkowy wygląd. Dzięki gruntownemu remontowi i stylowej aranżacji wnętrz stał się jednym z najbardziej reprezentacyjnych miejsc regionu. Dziś to także pierwszy pięciogwiazdkowy hotel na Opolszczyźnie.

Wnętrza

Przestronne, eleganckie pokoje, najszlachetniejsze materiały użyte do unikatowej aranżacji wnętrz oraz obsługa hotelowa gotowa spełnić Państwa życzenia – wszystko to tworzy wyjątkową atmosferę zapewniającą spokój i komfortowy wypoczynek.

Tu każdy może poczuć się wyjątkowo!

Ceylon SPA

Zapobieganie, oczyszczanie, uodparnianie

W Pałacu Sulisław znajduje się pierwsze w Polsce SPA, które w swojej ofercie posiada pełną, unikatową gamę zabiegów ajurwedyjskich. Ajurweda to tradycyjny system medyczny, który bazuje na trzech zasadach: zapobiega, oczyszcza i uodparnia. Naszym Gościom oferujemy profesjonalne, ajurwedyjskie konsultacje lekarskie oraz masaże wykonywane przez wykwalifikowanych masażystów ze Sri Lanki. Dobrodziejstwa płynące z zabiegów ajurwedyjskich zapewnią odprężenie, poprawę samopoczucia oraz przypływ sił witalnych.

Relaksujące i lecznicze właściwości terapii wodnych znane są od dawna. W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie Gości proponujemy także korzystanie z pałacowego basenu.

Restauracja Graf

Kulinarna filozofia tradycyjnej polskiej kuchni

Pałacowa restauracja Graf sięga do miejscowej tradycji kulinarnej, oferując dania kuchni polskiej w wykwintnym wydaniu. Oferujemy Państwu oryginalną kartę menu pełną zaskakujących smaków i pięknie podanych dań. Szef Kuchni poleca przede wszystkim dania kuchni polskiej oraz potrawy i ciasta przygotowane według pałacowych, regionalnych receptur.

Pokoje i apartamenty

Komfortowe i klimatyczne...

Pałacowe pokoje zostały wyposażone w oryginalne meble. Każdy pokój jest wyjątkowy i charakteryzuje się indywidualnym wystrojem wnętrza. Doskonałe wyposażenie, wygodne meble i wysmakowane detale zapewniają komfortowy wypoczynek. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów, najwyższej jakości tkanin oraz elementów dekoracyjnych uzyskano efekt przytulności i domowego ciepła.

Historia Pałacu

Sulisław – pałac z hinduskich baśni

Podobno w życiu nie ma przypadków. Choć początki Sulisławia giną w mroku dziejów, to dziwnym trafem osada powstała w miejscu niezwykle tajemniczym. Sulisław od najdawniejszych czasów należał do Ziemi Grodkowskiej. Zaledwie dwadzieścia kilometrów stąd, w Oleśnicy Małej, swoją pierwszą i największą komandorię na Śląsku mieli templariusze...