Gastronomia

Kulinarna filozofia

Sztuka łączenia smaków

W kompleksie Sulisław znajdują się dwie restauracje o odmiennym klimacie i menu. Łączy je jedno – sztuka tworzenia smaków.

Wszystkie dania zostały skomponowane przez znakomitego Szefa Kuchni - Tomasza Smoczyka, a do ich przygotowania wykorzystywane są produkty od lokalnych dostawców oraz uprawiane na terenie resortu aromatyczne zioła.

Restauracja Graf

Tradycyjna polska kuchnia

Pałacowa restauracja Graf sięga do miejscowej tradycji kulinarnej, oferując dania kuchni polskiej w wykwintnym wydaniu. Karta menu zawiera dania o zaskakujących smakach.

Szef Kuchni poleca przede wszystkim dania kuchni polskiej oraz potrawy i ciasta przygotowane według pałacowych, regionalnych receptur.

Odwiedź stronę restauracji

Kawiarnia

Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez małej czarnej. Dlatego miłośników naprawdę dobrej, aromatycznej kawy i pięknych wnętrz, zapraszamy na kawę o każdej porze dnia.

Przy filiżance gorącej kawy mogą Państwo odpocząć od codzienności, zrelaksować się i rozkoszować oryginalnym wnętrzem restauracji.

Marina i Plaża

Słońce, plaża, pizza…

W sezonie letnim dodatkowo zapraszamy do restauracji Marina. To wyjątkowe miejsce na mapie resortu, gdzie malowniczy krajobraz wzbogacają stawy, kąpielisko oraz piaszczysta plaża.

Serwowana na Marinie oryginalna włoska pizza, prosto z pieca opalanego drewnem oraz dania grillowe z paleniska są kuszącą alternatywą nie tylko w słoneczne, wakacyjne dni.

Jazz Pub

Miejsce nie tylko wieczornych spotkań

Wszystkich, którzy preferują swobodną i przytulną atmosferę, zapraszamy do naszego pubu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, od drinka po klasyczną whisky. Można napić się m.in. belgijskiego piwa, obejrzeć mecz lub po prostu posiedzieć w kręgu znajomych.

To również idealna przestrzeń na kameralny koncert, recital, imprezę integracyjną albo okazjonalną. Poza ofertą wykwintnych alkoholi serwujemy przekąski z opalanego drewnem paleniska oraz zimne przekąski, także w wersji wegetariańskiej.

Koło gospodyń

Tradycyjnie w dobrym smaku

Pałac Sulisław patronuje mieszkankom Sulisławia zrzeszonym w Gminnej Radzie Kobiet.

Panie reprezentują Pałac podczas jarmarków, prezentując własnoręczne prace artystyczne oraz regionalne i ekologiczne wyroby kulinarne.